Rozšírili sme ponuku služieb pre našich pacientov

Na našej klinite teraz prevádzame krvné testy aj nad rámec základného vyšetrenia.

Objednať sa

Prevencia

Je váš pes starší ako 5 rokov? Nechajte ho otestovať na CPSE. Až 80% nekastrovaných psov samcov starších 5 rokov môže trpieť ochorením prostaty.

Baktérie alebo vírusy

Stanovenie hladiny CCRP nám pomôže zorientovať sa v pôvodcovi zápalu u vášho psíka. Výborný pomocník k doplneniu diagnostiky ako ju poznáte od vášho praktického lekára.

Reprodukcia

Plánujete s vašou sučkou šteniatka? Pôjdete ju nakryť? Nechajte sučke zmerať hladinu PROGESTERÓNU. Umožní vám naplánovať najvhodnejšiu dobu pre jej pripustenie alebo insemináciu.

Endokrinológia

Aj psy a mačky môžu mať problémy so štítnou žľazou alebo ochorením nadobličiek. Stanovenie T4 alebo Kortizolu pomôže správne diagnostikovať ochorenie a sledovať priebeh liečby.

Kvalitné krmivo talianskej značky

Už aj u Nás máte možnosť zakúpiť si nové krmivo pre mačky aj psov značky FARMINA, ktoré pochádza z Talianska a garantuje vysokú kvalitu.

N&D (Natural & Delicious) je taliansky produkt navrhnutý a vyvinutý tak, aby prirodzene vyhovoval metabolizmu a chuťovým preferenciám psov a mačiek. Tým napomáha prevencii cukrovky a obezity.

Bližšie info priamo na Našej ambulancii.

Zistiť viac

Nerobíme kompromisyv presnosti našich receptúr

Nakúpiť u nás môžete krmivo francúzskej značky Royal Canin.

„Zaviazali sme sa získavať udržateľné ingrediencie s menším vplyvom na životné prostredie. Všetky naše receptúry sú prispôsobené špecifickým výživovým potrebám psov a mačiek.“ – Royal Canin

 

Bližšie info priamo na Našej ambulancii.

Zistiť viac